RM25F5102CT
MFR.Part #
RM25F5102CT
JLCPCB Part #
C4027547
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS