RM12F1540CT
MFR.Part #
RM12F1540CT
JLCPCB Part #
C4027539
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS