RN12F1212CT5-50
MFR.Part #
RN12F1212CT5-50
JLCPCB Part #
C4024715
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS