RUK3216FR024CS
MFR.Part #
RUK3216FR024CS
JLCPCB Part #
C4022762
Description
-55℃~+155℃ 1W 24mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS