73WL7R120F
MFR.Part #
73WL7R120F
JLCPCB Part #
C4022176
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS