RM12F3483CT
MFR.Part #
RM12F3483CT
JLCPCB Part #
C4022103
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS