RM02F6040CT
MFR.Part #
RM02F6040CT
JLCPCB Part #
C4020749
Description
-55℃~+125℃ 50mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS