RM12F16R5CT
MFR.Part #
RM12F16R5CT
JLCPCB Part #
C4020354
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS