RM10F3161CT
MFR.Part #
RM10F3161CT
JLCPCB Part #
C4018872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS