RM06F5760CT
MFR.Part #
RM06F5760CT
JLCPCB Part #
C4018572
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS