RM10F6343CT
MFR.Part #
RM10F6343CT
JLCPCB Part #
C4016921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS