RM20F80R6CT
MFR.Part #
RM20F80R6CT
JLCPCB Part #
C4015168
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS