RM04F3012CT
MFR.Part #
RM04F3012CT
JLCPCB Part #
C4012069
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS