73M1AR020F
MFR.Part #
73M1AR020F
JLCPCB Part #
C4011333
Description
1W 20mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS