RC1005F821CS
MFR.Part #
RC1005F821CS
JLCPCB Part #
C4011026
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS