RM12F5900CT
MFR.Part #
RM12F5900CT
JLCPCB Part #
C4008425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS