RUT2012JR510CS
MFR.Part #
RUT2012JR510CS
JLCPCB Part #
C4007401
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS