RM02F1870CT
MFR.Part #
RM02F1870CT
JLCPCB Part #
C4006558
Description
-55℃~+125℃ 187Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS