RM04J470CT
MFR.Part #
RM04J470CT
JLCPCB Part #
C4005245
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS