RM06J623CT
MFR.Part #
RM06J623CT
JLCPCB Part #
C4005132
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS