RM12F53R6CT
MFR.Part #
RM12F53R6CT
JLCPCB Part #
C4005041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS