RM12F46R4CT
MFR.Part #
RM12F46R4CT
JLCPCB Part #
C4003328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS