RCS2012F1R37CS
MFR.Part #
RCS2012F1R37CS
JLCPCB Part #
C4003192
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS