RC0402F2742CS
MFR.Part #
RC0402F2742CS
JLCPCB Part #
C4002799
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS