RM12F22R6CT
MFR.Part #
RM12F22R6CT
JLCPCB Part #
C4001484
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS