RM12F6493CT
MFR.Part #
RM12F6493CT
JLCPCB Part #
C4001403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS