RN06B16R9CT5-25
MFR.Part #
RN06B16R9CT5-25
JLCPCB Part #
C4000458
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS