RM04F4532CT
MFR.Part #
RM04F4532CT
JLCPCB Part #
C3998288
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS