73M3BR043F
MFR.Part #
73M3BR043F
JLCPCB Part #
C3998018
Description
3W 43mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2726 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS