RC-ML08W241JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- RC-ML08W241JT
- JLCPCB Part #
- C454470
- Package
- 0603x4
- Description
- 240Ω 4 62.5mW 8 ±100ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS