RCS2012F1R21CS
MFR.Part #
RCS2012F1R21CS
JLCPCB Part #
C3996280
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS