73M3BR100F
MFR.Part #
73M3BR100F
JLCPCB Part #
C3994407
Package
2726
Description
100mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2726 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS