RC1005F1R21CS
MFR.Part #
RC1005F1R21CS
JLCPCB Part #
C3993814
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS