RM25J242CT
MFR.Part #
RM25J242CT
JLCPCB Part #
C3992859
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS