RM12F3322CT
MFR.Part #
RM12F3322CT
JLCPCB Part #
C3992796
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS