RM12F3921CT
MFR.Part #
RM12F3921CT
JLCPCB Part #
C3992768
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS