RC1005F1874CS
MFR.Part #
RC1005F1874CS
JLCPCB Part #
C3992194
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS