RM10F2553CT
MFR.Part #
RM10F2553CT
JLCPCB Part #
C3991009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS