RC-12K97R6FT
- MFR.Part #
- RC-12K97R6FT
- JLCPCB Part #
- C454071
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS