RC-12K822JT
- MFR.Part #
- RC-12K822JT
- JLCPCB Part #
- C454062
- Description
- -55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS