RC-12K563JT
MFR.Part #
RC-12K563JT
JLCPCB Part #
C454036
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS