RC-12K3903FT
MFR.Part #
RC-12K3903FT
JLCPCB Part #
C454000
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS