KS107M025E07RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KS107M025E07RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C44587
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 2.5mm 25V 6.3mm 7mm 95mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS