RM12F1470CT
MFR.Part #
RM12F1470CT
JLCPCB Part #
C3989340
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS