GR338M016G30RR0VL4FP0
MFR.Part #
GR338M016G30RR0VL4FP0
JLCPCB Part #
C44575
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 30mm 3300uF 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS