RC-02K9101FT
MFR.Part #
RC-02K9101FT
JLCPCB Part #
C453776
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS