RC-02K8252FT
- MFR.Part #
- RC-02K8252FT
- JLCPCB Part #
- C453769
- Description
- -55℃~+155℃ 62.5mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS