RC-02K8203FT
MFR.Part #
RC-02K8203FT
JLCPCB Part #
C453763
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS