RC-02K754JT
MFR.Part #
RC-02K754JT
JLCPCB Part #
C453759
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS