RC-02K5112FT
MFR.Part #
RC-02K5112FT
JLCPCB Part #
C453706
Description
-55℃~+155℃ 51.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS